fbpx

תקנון שירות ומדיניות פרטיות

זמינות ומלאי

ניתן לראות באתר זמינות מלאי של כל מוצר ב-“ג י בי קום”. ניתן גם לברר טלפונית זמינות כל מוצר/ים במלאי.

הזמנה באמצעות האינטרנט

ניתן להזמין מוצרים באמצעות האינטרנט של “גי בי קום” על ידי מילוי טופס הזמנה (לאחר הוספת המוצר לסל הקניות שבאתר). נציג המכירות יחזור אליך (באמצעות טלפון, מייל או SMS) על מנת לאשר את העסקה או בכדי לבצע עדכון של ההזמנה ולאשרה באופן סופי ולהסדיר את התשלום. ההזמנה תקפה רק לאחר הוצאת חשבונית וביצוע תשלום מקדמה.

עצם מילוי הפרטים וביצוע ההזמנה באתר אינו מהווה ביצוע עסקה.

רק לאחר אישור ההזמנה או הפקת חשבונית יבוצע החיוב. אי ביצוע חיוב משמעו שלא התקיימה עיסקה בין המזמין לחברה. השארת פרטי תשלום
לכשעצמם אינם מחייבים את החברה לביצוע עסקה. לאחר ההזמנה יווצר עמכם קשר (באמצעות טלפון, מייל או
SMS) לאישור ההזמנה או להשלים פרטים נדרשים לצורך השלמת ההזמנה.

ג י בי קום שומרת לעצמה את האפשרות לא לבצע הזמנה מסויימת או לבצע ביטול הזמנה בכל עת וזאת על פי שיקול דעתה של ג י בי קום.

הגבלת גיל

בעת הרכישה באתר הרוכש מצהיר כי הינו בן 18 שנים ומעלה.

עלות המשלוח

עלות המשלוח היא כפי שמצויין באתר ג י בי קום.
עלות המשלוח הינה בנוסף לעלות ההזמנה עצמה.

אפשרויות תשלום בעת ההזמנה

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי של תושב קבע ישראלי (למעט אמריקן אקספרס, דיינרס קלאב וויזה נטענת דואר). ניתן לשלם גם באמצעות אפליקציית ביט, פייפאל, הוראת קבע בכרטיס אשראי (מימון) ובהעברה בנקאית.

אספקת המוצרים תהיה תוך 7 ימי עסקים מהיום בו התקבל אישור אודות ההעברה בהזמנת משלוח באינטרנט. לא ניתן לשלם באמצעות צ’קים או במזומן.

אפשרויות תשלום:

 כרטיס אשראי –

ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית כשכל תשלום לפחות בגובה 250 ש”ח, עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים (למעט דיינרס קלאב, אמריקן אקספרס וויזה נטענת דואר)

 אפליקציית ביט –

ניתן לשלם באמצעות אפליקציית (יישומון) ביט, התשלום יבוצע ע”י סריקת קוד QR שיוצג לאחר בחירת תשלום בביט ולחיצה על כפתור תשלום, או ע”י שליחת דירשת תשלום למספר טלפון שיוזן ע”י הלקוח.

 פייפאל –

ניתן לשלם באמצעות חשבון פייפאל (PayPal). לאחר לחיצה על כפתור התשלום המשתמש יופנה לאתר פייפאל לשם התחברות ואישור העסקה.

 הוראת קבע בכרטיס אשראי (מימון) –

ניתן לשלם באמצעות הוראת קבע בכרטיס אשראי בפריסה של מ12 ועד 60 חודשים לבחירת הלקוח., אפשות תשלום זו הינה בקשה להלוואה למטרת מימון הרכישה אשר תוגש לחברת “טריא בע”מ” ע”י ג י בי קום.

בעת לחיצה על כפתור התשלום פרטי הרוכש יישלחו לנציג ג י בי קום אשר ייצור קשר טלפוני עם הרוכש למטרת מילוי פרטים ובדיקה מול “טריא בע”מ”.

ההלוואה תאושר או תסורב לפי שיקול דעתה הבלעדי של חברת “טריא בע”מ”, במידה וההלוואה תאושר היא תכלול תשלום ריבית אשר ייקבע לפי דירוג האשראי של הרוכש ואשר תגולם בתשלום החודשי לפי הפריסה שבה הרוכש יבחר.

החיוב החודשי ייעשה ע”י “טריא בע”מ” באמצעות הוראת קבע בכרטיס האשראי של הרוכש.

על הרוכש להיות אזרח ישראל בגיל 21 לפחות ובעל כרטיס אשראי ישראלי מסוג ויזה/ישראכארט/מאסטרכארד עם מסגרת בנקאית/חוץ בנקאית נפרדת (לא דיירקט).

אי עמידה בתשלום/פירעון ההלוואה יטופל ע”י חברת “טריא בע”מ” ועלול לגרור ריבית פיגורים והליכים בהוצאה לפועל.

 העברה בנקאית –

ניתן לשלם באמצעות העברה בנקאית של סכום הקנייה לחשבון החברה‏. הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור מוחלט לקבלת הכסף מהבנק. פרטי חשבון הבנק יועברו ללקוח טלפונית ע”י נציג מכירות לאחר ביצוע ההזמנה באתר.

השארת פרטי אמצעי התשלום בדף סליקה חיצוני מאובטח – יודגש כי דף הסליקה הינו חיצוני לאתר ומנוהל על ידי חברה המתמחה במתןשירותים מסוג זה, החברה פועלת על פי תקן PCIפרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים אצל ג י בי קום בשום שלב בתהליך. בעצם המעבר לדף הסליקה החיצוני והשארת פרטי התשלום מוותר הלקוח בדבר כל טענה כלפי ג י בי קום בדבר שימוש לרעה בפרטי אמצעי התשלום שעלולים לנבוע מחדירה למאגר המידע של החברה המתפעלת את דף הסליקה החיצוני.

פרטיות המשתמש באתר לצורך קבלת הצעה, השלמת הזמנה ו/או מסירת מידע נוסף יתבקש הלקוח להשאיר באתר פרטים אישיים (כגון שם, טלפון, כתובת, כתובת דוא”ל). מידע זה נדרש לצורך השלמת הפעולות המבוקשות על ידי הלקוח. מידע זה לא ימסר לצד ג’, למעט במקרים בהם נהיה מחויבים לכך על פי חוק ו/או הוראת בית משפט ו/או דרישה מחייבת מרשות מוסמכת לכך.

מידע הכולל נתונים של אמצעי תשלום אינו נשמר, מאוחסן או נרשם במערכות המידע של ג י בי קום. אלא נשמר במערכות המידע של חברה המתמחה במתן שירותים מסוג זה והינה בעלת תקן PCI.

אחריות למוצרים

בכל מוצר בסעיף הפרטים מופיעה תקופת האחריות הניתנת לאותו מוצר ע”י היבואן הרשמי בהתאם להוראות היצרן.

האחריות חלה על תקלות שנובעות מכשל בייצור הגורמות למוצר לתפקד באופן לקוי או לא לתפקד כלל.

האחריות אינה חלה על נזקים שנגרמו ע”י מעשה אדם כגון הרכבה לא נכונה של רכיב במחשב, נזק פיזי לרכיב, שימוש בלתי סביר ברכיב לפי הגדרות היצרן (למשל כריית מטבעות וירטואליים ע”י כרטיס מסך).

האחריות אינה חלה על נזקים שנגרמו כתוצאה מפגעי מזג אוויר ו/או תקלות ברשת החשמל של הלקוח.

מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים

לקוח רשאי לבטל עסקה ולהחזיר מוצרים שנרכשו באמצעות אתר זה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 והתקנות מכוחו (החוק והתקנות מכוחו יקראו להלן ”החוק”).

 עצם ביצוע ההזמנה באתר אינו מהווה מכירה (ראה סעיף הזמנה באמצעות האינטרנט לתקנון לעיל) ימסר ללקוח, באמצעות דואר אלקטרוני ו/או במועד מסירת המוצר מסמך ובו ריכוז נתוני העסקה, נתונים נוספים בהתאם להוראות החוק וכן נתונים נוספים ככל שישנם (להלן: ”טופס הגילוי”). במידה והלקוח לא קיבל לרשותו את טופס הגילוי, יפעל הלקוח ליידע את ג י בי קום בהקדם האפשרי כי לא קיבל לרשותו את טופס הגילוי.

 הלקוח מחויב לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו במעמד המסירה לידיו.

 בהתאם להוראות החוק הודעת הביטול יכולה להשלח מיום עשיית העסקה ועד לתום 14 יום מיום מסירת המוצר או מיום קבלת טופס הגילוי, לפי המאוחר מביניהם. הודעת הביטול צריכה לכלול את שמו המלא של הלקוח ומספר טלפון ולהמסר בכתב לחברה (לרבות שליחה במייל ו/או בפקס).

 לא ניתן יהיה להחזיר מוצר אשר לא ישא עליו או על האריזה המקורית של המוצר.

 לצורך תיאום אופן החזרת המוצר יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של ג י בי קום.

במקרה של ביטול עסקה ובכפוף להוראות החוק, ג י בי קום תהא רשאית לנכות דמי ביטול מהסכום שעליה להשיב ללקוח (5% מערך העסקה או 100 ₪, הנמוך מביניהם). כמו כן, ג י בי קום תהא רשאית לנכות עמלות סליקה.

אספקת מוצרים

ג י בי קום תפעל כדי לספק את המוצר עד 7 ימי עסקים ממועד אישור העסקה ע”י החברה. יתכנו זמני אספקה שונים ביעדים מרוחקים. החיוב בגין השילוח ומועד האספקה הסופי ימסרו עם סיום הרכישה. למען הסר ספק, ימי עסקים הינם ימים ראשון עד חמישי לא כולל ימי שישי, שבת וערבי חג וימי החג. במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות \ רישיון \ דרכון ישראלי, התואמים את פרטי כרטיס האשראי.

מסירת מוצר על ידי שליח

 ג י בי קום מספקת שירות של משלוחים עד הבית, השירות מוענק בכל הארץ למעט שטחי A וB באזור יו”ש. בנוסף, משלוחים למקומות רחוקים יותר או מעבר

לקו הירוק, ככל שיבוצעו עלולים לחרוג מזמן המשלוח. ישנם ישובים (אשר הינם בגדר ישוב מרוחק) ולכן עלויות השילוח אליהם עלולה להיות גבוהה יותר. החיוב הסופי בגין המשלוח הוא כפי שיצויין ע”י החברה טרם חיוב העסקה.

 

בשליחות ג י בי קום שומרת לעצמה את הזכות לדרוש את נוכחות בעל הכרטיס. בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע”י השליח לצורך אימות קבלת המוצר.

זכויות קניין וסימני מסחר

כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר, לרבות עיצובו, התוכנה, היישומים, קוד המחשב, הקבצים הגרפיים, התמונות, סרטוני הוידאו, העיצובים, הטקסטים ,המפרטים וכל מידע אחר באתר ו\או הקשור בו, הינם בבעלותה הבלעדית של ג י בי קום ולא יעשה בהם כל שימוש אלא באישור ג י בי קום בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב ע”י ג י בי קום.

דרכי יצירת קשר

כתובת: ג י בי קום, רחוב הרקפת 2, חצור הגלילית

טלפון לבירורים: 04-9556931

ווטסאפ: 052-8234024

דוא”ל: info@gbcom.co.il

 

Top
X